
Dne 28. dubna 2026 vyjela jednotka 471.025 "CityElefant" poprvé do provozu v novém propagačním polepu ODIS. Tento polep se tak poprvé objevil na vozidle z flotily bohumínských "elefantů", kde jej tato jednotka aktuálně reprezentuje jako první. Avšak není úplně jediná – již dříve obdržela obdobný polep také jednotka 650.233 "RegioPanter".
Po pár dnech provozu byla zachycena v Šenově na spoji Sp 2046 "Gorol".
471.025, Sp 2046 [Mosty u Jablunkova zastávka – Ostrava-Svinov], Šenov - Ostrava-Bartovice, 02.05.2026