
Nedaleko skromné, jen dvoukolejné stanice Střelské Hoštice bylo slunného dne 20.09.2025 vyfotografováno plzeňské "eso" 362.078 s přezdívkou Natálka, které se pyšní slušivým modrožlutým retro nátěrem, s lehce zpožděným spojem R 667 "Rožmberk" [Plzeň hl.n. – Brno hl.n.]. Pozornému oku neunikne, že se v soupravách linky R11 již, kromě posilových vozů, postarší vozy typu UIC-Y pravidelně nevyskytují.