Fotogalerie lokomotivy.net

Náhodné fotky z galerie
TOPlist

O nás

Galerie lokomotivy.net je veřejná internetová fotogalerie zaměřená zejména na kvalitní snímky železničních vozidel. Galerie je otevřená všem fotografům bez rozdílu, kteří mohou po předchozí registraci nahrávat své snímky z prostředí železnice. Nahrané snímky procházejí schvalovacím procesem tak, aby byly zveřejněny jen technicky kvalitní a obsahově zajímavé fotografie, které budou atraktivní i pro ostatní návštěvníky fotogalerie. Všechny zveřejněné snímky samozřejmě zůstávají duševním vlastnictvím jejich autorů a jako takové je nelze volně užívat bez jejich souhlasu!

Galerie lokomotivy.net byla založena v roce 2005 jako projekt jediného nadšence z České republiky. V současné době se o chod galerie stará několikačlenná skupina dobrovolníků – správců galerie – kteří rozhodují o (ne)zveřejnění nahraných snímků, připravují denní aktualizace a starají se o správnou organizaci snímků v jednotlivých tématických sekcích. Z hlediska své historie a zaměření obsahuje galerie lokomotivy.net zejména snímky z českého a slovenského prostředí, ale vítány jsou i všechny snímky ze zahraničí.

Kontakty na správce galerie

Se všemi správci galerie, stejně jako s ostatními registrovanými uživateli, můžete komunikovat po přihlášení se do systému. Pokud nejste registrováni, můžete správce oslovit prostřednictvím níže uvedených kontaktních údajů. Na správce galerie se můžete obrátit i tehdy, pokud potřebujete kontakt na některého z autorů uveřejněných fotografií. Kontaktní údaje všech autorů nelze zveřejnit, správci ale obvykle mají možnost Vaše vzkazy přeposlat nebo Vám potřebné údaje poskytnout.

Jiří Škaldajsj.nepomuk@gmail.com
Peťo Káčerpeto.kacer@lokomotivy.net
Ondřej Foldynaondrej.foldyna@lokomotivy.net
Honza Jandah.jjanda@seznam.cz
Tomáš Richtrtomas.richtr@lokomotivy.net
Petr Zobalpzl@seznam.cz
Miroslav Volekzirecek@post.cz
Jakub Fialafialakubik@seznam.cz
Martin Šarmanmartin.sarman@lokomotivy.net

Technická podpora

V případě jakýchkoliv problémů technického rázu, jako jsou problémy s registrací a přihlášením, nefunkční části webu apod., pište prosím na níže uvedenou adresu. Tento e-mail neslouží ke hlášení nesprávných údajů u fotografií!

technicka-podpora@lokomotivy.net
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace
Zapomenuté heslo
Lokomotivy.net na Flickru
Lokomotivy.net na Facebooku
Mapa železničních fotografií
Vyhledávání fotografií
Stroj / Řada:
Místo:
Rozšířené vyhledávání
Magazín Provoz 8/2014

https://lokomotivy.net   2005–2024   Kontakty
Všechny fotografie jsou duševním vlastnictvím jejich autorů.
Tento web používá cookies pro uložení Vašich preferencí grafického vzhledu a jazyka a informací nezbytných pro trvalé přihlášení.
Some icons by Yusuke Kamiyamane. Licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License