Petr Jetelina
Odesláno: 2026-05-31 18:55:23
Určitě nechci kritizovat popisek, je to jen doplnění informace (nikde jinde už tyto vozy nejezdí).
Ondřej Foldyna
Odesláno: 2026-05-30 09:34:07
Proto je v popisku psáno: ,,jedná se o jedno z posledních nasazení těchto vozů na síti SŽ''.
Petr Jetelina
Odesláno: 2026-05-29 20:42:45
Bdt280 lze ještě potkat na dělnických vlacích z Plzně do Domažlic.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte