Angláni navázali na akci Hanzalík a pokračovali v jízdě s T 478.1010 po našem území. Dne 04.07.2014 jeli v úseku: Pečky – Kolín – Chlumec nad Cidlinou – Rosice nad Labem – Odbočka Parník – Česká Třebová vjezdová skupina – Lanškroun – Třebovice v Čechách – Chornice – Skalice nad Svitavou – Brno Maloměřice – Tišnov. Dne 05.07.2014 se podívali na tratě: Tišnov – Brno – Zaječí – Šakvice – Čejč – Hodonín – Bzenec – Nesovice – Bučovice – Slavkov u Brna – Tišnov. A poslední den 06.07.2014: Tišnov – Kolín – Ledečko – Čerčany – Olbramovice – Sedlčany – Praha Žižkov a jízdu ukončili v Praze Vršovicích. Fotografie je z posledního dne u zastávky Hatě.